Úvodní strana

 

STUDIO AXIS, spol. s r.o. je specialista na vzdělávání v oboru stavebnictví a architektury. Od roku 1994 pořádáme školení, semináře, kurzy, konference, výstavy, prezentace, odborné exkurze a stavební poradenství.

Naše akce jsou akreditovány jako celoživotní vzdělávání členů ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků) a ČKA (Česká komora architektů). Vlastníme také akreditaci Ministerstva vnitra ČR pro vzdělávání úředníků územních samosprávných celků.

Každému účastníkovi našich školení vystavujeme "Osvědčení o absolvování".

Nejbližší vzdělávací akce

 • 6.10.-7.10.2020OBNOVA PAMÁTEK 2020 - SGRAFITO /Praha/ZMĚNA TERMÍNU KONFERENCE OBNOVA PAMÁTEK - vzhledem k současnému vývoji šíření nemoci Covid-19 a s tím souvisejícímu rozhodnutí NPÚ nám nezbývá, než přesunout termín konání konference OBNOVA PAMÁTEK - SGRAFITO na 25. - 26. 5. 2021.
 • 13.10.2020POŽADAVKY NA PROJEKTOVOU DOKUMENTACI A STAVEBNÍ VÝROBKY /Praha/Vyhláška č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb po NOVELE účinné od 1. 1. 2018, technické požadavky na stavební výrobky, podmínky pro uvádění stavebních výrobků na trh atd. Seminář je určen projektantům, stavebním firmám, investorům, dodavatelům a všem dalším, kteří v průběhu přípravy a realizace stavby přicházejí do kontaktu jak s projektovou dokumentací tak s dodávkami výrobků na stavbu.
 • 21.10.-22.10.2020PODZEMNÍ VODY VE VODÁRENSKÉ PRAXI 2020 /Rychnov nad Kněžnou/Tématem 7. ročníku konference budou "Standardy vodárenských jímacích objektů a ochrany jímané vody." Uvidíte příklady řešení tří variant stavů jímacích objektů a s tím spojené zatím "nepsané" standardy jímacích objektů podzemní vody, které by měly být vodárenskými společnostmi dodržovány.
 • 3.11.2020PŘÍPRAVA K AUTORIZAČNÍM ZKOUŠKÁM ČKAIT /Praha/Jediná jednodenní intenzivní příprava na autorizační zkoušky pro žadatele o autorizace ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků) ve všech oborech, na které obdržíte zdarma rozsáhlé studijní materiály a otázky pro přípravu k písemnému testu. Lektory jsou dlouholetí specialisté ČKAIT na právní a technické předpisy.
 • 5.11.2020SOUČASNÉ PROBLÉMY TECHNOLOGIE VOZOVEK /Praha/Posuzování shody kameniva. Recyklované materiály. Kvalita podkladních vrstev. Únosnost podlaží. Diagnostický průzkum. Zásypy rýh.
Nabídku vzdělávacích akcí na 2. pol. roku 2020 najdete ZDE a na 1. pol. roku 2021 najdete ZDE.

Aktuality

 • Hlasujte pro Stavbu roku 2020

  Odborná porota se Sborem expertů představila nominované stavby letošního ročníku soutěže Stavba roku. Veřejné hlasování je otevřeno do 14. října do 12 hodin.

 • ZMĚNA TERMÍNU KONFERENCE OBNOVA PAMÁTEK

  Vzhledem k současnému vývoji šíření nemoci Covid-19 a s tím souvisejícímu rozhodnutí NPÚ nám nezbývá, než přesunout termín konání konference OBNOVA PAMÁTEK - SGRAFITO na 25. - 26. 5. 2021.

 • Druhý krok k tzv. budovám s nulou povede k realizaci kvalitnějších projektů

  Od 1. 9. 2020 platí nové požadavky na novostavby budov s téměř nulovou spotřebou, které byly přijaty v aktualizované vyhlášce MPO o energetické náročnosti budov.

 • Příprava k autorizačním zkouškám ČKAIT

  Další přípravu na autorizace ČKAIT pořádáme 3. 11. 2020 v Praze. Účastníci obdrží ZDARMA otázky ke zkoušce, rozsáhlé studijní materiály a osvědčení o absolvování. Přednášejí dlouholetí specialisté ČKAIT na právní a technické předpisy.

 • Revitalizace pražských náplavek

  Pražská náplavka, zejména pravobřežní mezi Výtoní a Jiráskovým mostem se stala populárním až módním místem. Posledním významným vylepšením se stala revitalizace prostor kobek ve zdech nábřeží.